Segregatory nie tylko do biura

blog_2

Segregatory są niezastąpionym przyborem biurowym, ale korzystanie z nich możliwe jest także w zwykłych warunkach domowych.

Segregator w kuchni lub w salonie? To jak najbardziej możliwe, ponieważ te zmyślne rzeczy świetnie nadają się na unikalne, zmyślne ozdoby naszego domu.

Garderoba

W przypadku garderoby problemem jest zazwyczaj znalezienie miejsca na wiele drobiazgów, takich jak chociażby rękawiczki czy portfele. Ratujemy się nie raz różnymi szufladami czy po prostu pudełkami, ale zamiast nich można postawić na przezroczyste segregatory, w których znakomicie będzie się prezentowała chociażby biżuteria. Wrzucamy ją do woreczka i do segregatora. W podobny sposób potraktować można nawet buty, na przykład klapki, które do organizera idealnie spasują.

Kuchnia

O porządek bardzo trudno także w kuchni, ale segregatory i tutaj pomogą. Dzięki nim nie będą nam się wszędzie walać małe pojemniczki z przyprawami czy warzywa lub zioła. Trzeba tylko zaopatrzyć się w metalowy segregator i już nigdy nie pojawi nam się problem odpowiedniego chowania puszek, deski do krojenia, papieru śniadaniowego i innych typowo kuchennych drobiazgów.

Łazienka

W łazience jest wyjątkowo dużo okazji do wykorzystania segregatora. Każdy z nas na pewno zawsze narzeka na brak miejsca chociażby do tego, by sprytnie ustawić kosmetyki. Wiedzą o tym zwłaszcza panie z masą paletek do kosmetyków. Żeby nigdy więcej nic nie walało nam się po szafkach czy nawet na szafkach, schowajmy to w jednym miejscu, pod ręką, w segregatorze.

Przechowywanie ważnych rzeczy

Wystarczy tylko zwiesić gdzieś metalowy segregator, a nawet może potem na niego trafić lokówka, suszarka do włosów, prostownica i inne podobne sprzęty tego typu. Efekt będzie wyjątkowo dobry, jeśli zastosowany segregator będzie miał radosne barwy. Już nigdy więcej nie trzeba będzie przekopywać szuflad w poszukiwaniu rzeczy, które mają być pod ręką!

Pokój dzienny

Czy w sferze reprezentacyjnej naszego domu znajdzie się miejsce na segregator?

Jak najbardziej. Jest to bowiem miejsce, w którym musi panować porządek, a segregatory idealnie się do zapewniania porządku nadają. Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład przymocowanie drewnianego organizatora grzbietem do ściany. W ten sposób uzyskamy niewielka półeczkę chociażby na pilota do telewizora. Drewniane segregatory połączone razem mogą także zbudować dla nas drewniany stół kawowy, a we wnękach takiego stolika będzie można chować prasę czy książki. Super dodatkiem do tego jest jeszcze fakt, że sprzątanie pokoju z taką masą skrytek potrwa tylko chwilę.