Kieszenie do segregatorów

blog_2

Tak niekiedy określa się ten produkt, który jest prosty w swojej formie, ale niezwykle wygodny, ponieważ nie będzie trzeba dziurkować dokumentów i będzie można je spokojnie, wygodnie wpinać. Poza tym jest to taki element, który będzie w stanie zabezpieczyć dokumenty przed zniszczeniem. To właśnie dzięki niemu będzie można zachować odpowiedni porządek oraz organizację. Koszulki i papier do urządzeń biurowych jest najczęściej oferowany w formacie A4 ponieważ taki właśnie format najczęściej jest wykorzystywany. Jednak jeszcze czasami można spotkać inne formaty i będą to przede wszystkim A5 oraz A3.

Najczęściej mamy zwykłe matowe koszulki, których zaletą jest to, że nie ma tam widocznych odcisków palców czy też jakichś szczególnych zabrudzeń. Można będzie nawet kopiować dokumenty i wyciągać je bez wyjmowania z koszulek. Dodatkowo poza bezbarwnymi w sklepach znajdą się również kolorowe koszulki, które będą pozwalały na to, by w jednym segregatorze umieszczać różne dokumenty i je potem tematycznie porządkować. Wkładanie dokumentów. Koszulki są wkładane przez szczelinę, która będzie się znajdować w górnej części.

Następnie nadaje się ona do tego, by wpiąć ją do segregatora. Ma najczęściej specjalną taśmę, która jest na boku i ma ona dziurki pozwalające na wpięcie do segregatora. Koszulki zamykane to specjalne koszulki z klapką, która sprawia, że będą one odpowiednio zabezpieczone przed przypadkowym wypadaniem. Jest to na pewno praktyczne rozwiązanie gdy taki segregator się przenosi. Koszulki poszerzane to specjalne koszulki, w których będzie można przechowywać duże ilości dokumentów jednocześnie. Najbardziej popularne są jednak zbyt wąskie na to, by dało się tam umieścić więcej kartek, dlatego takie specyficzne pozycje także się pojawiają i na pewno będzie można się na nie zdecydować, gdy ma się wiele papierów.